Рекламні запальнички EURO 2012

Офіційний виробник і постачальник запальничок "EURO 2012" - компанія Fire Time і студія "Ліон-дизайн"! Такий офіційний і закономірний підсумок оголошеного Першим національним спонсором УЄФА ЄВРО-2012 - Національною мережею будівельно-господарських гіпермаркетів "Епіцентр К" конкурсу на виробництво брендованих запальничок "EURO-2012".
Під час офіційної церемонії з нагоди оголошення компанії "Епіцентр К" першим національним спонсором УЄФА ЄВРО-2012 Президент Федерації футболу України Григорій Суркіс зазначив: "Кажуть, що мрії збуваються. І зараз збулася ще одна мрія. Символічно, що найбільший будівельно-господарський гіпермаркет світу , що займає площу чотирьох футбольних полів, став першим національним спонсором найбільшого в історії України спортивної події ". "Ми раді співпрацювати з" Епіцентр К ", чиє швидкий розвиток відображає енергійність нового покоління українського бізнесу", - підтримав Григорія Суркіса Виконавчий директор УЄФА Events SA Девід Тейлор.
Сьогодні компанія Fire Time також стала частиною цієї знаменної і в історії нашої країни, і в історії світового футболу події. Ми пишаємося наданим нам довірою і впевнені, що наша продукція не тільки "запалить" вболівальників на іграх за участю збірної України, але і залишить у гостей "EURO-2012" дійсно теплі спогади про це свято футболу і української гостинності.

Надіслати коментар