Новини

Інновація від ТМ Major - нові Арома-Запальнички

Компанія Fire Time повідомляє, що в березні 2011 колекція запальничок "АРОМА" поповниться новими позиціями. Окрім вже відомих і популярних запальничок Арома-Яблуко і Арома-Банан в продаж надійдуть нові позиції: Арома-М'ята, Арома-Лимон і Арома-Ваніль. Малюнок на корпусі при механічному впливі (терті) залишає на пальцях приємний аромат М'яти, Лимона або Ванілі і нейтралізує запах тютюну.

Компанія Fire Time - офіційний представник ТМ "VARTA"!

Компанія Fire Time стала ексклюзивним офіційним представником ТМ "VARTA" в Південному регіоні України.
ТМ "VARTA" входить до п'ятірки лідерів світового ринку первинних елементів живлення і вже більше 100 років гарантує Споживачам німецька якість і надійність своєї продукції. Приєднуйтесь до VARTA разом з компанією Fire Time!

Запальничка MAJOR популярна в Україні

Сьогодні запальничка Major дуже популярна в Україні. Інтерес і попит населення до цієї торгової марки стрімко зростає завдяки оригінальності моделей запальничок, широкому асортименту і бездоганній якості їх виробництва.

ТМ МАЖОР в Казахстані.

Одним з найбільш зручних способів придбати запальнички оптом є Інтернет-магазини, число яких збільшується з року в рік. Тепер в Інтернеті можна купити практично будь-який товар і з доставкою в будь-яке місто: ви можете купити запальнички оптом Україна, Киев, Одеса, Харків.
 

Рекламні запальнички EURO 2012

Офіційний виробник і постачальник запальничок "EURO 2012" - компанія Fire Time і студія "Ліон-дизайн"! Такий офіційний і закономірний підсумок оголошеного Першим національним спонсором УЄФА ЄВРО-2012 - Національною мережею будівельно-господарських гіпермаркетів "Епіцентр К" конкурсу на виробництво брендованих запальничок "EURO-2012".