Про компанiю

Наприкінці 2008 року у зв'язку з ребрендингом і заміною ТМ Lion на вдосконалену ТМ Major була заснована компанія Fire Time, яка отримала право на ексклюзивні поставки в Україну запальничок ТМ Major.

Компанія Fire Time в даний час є єдиним на території України офіційним представником найбільшого світового гіганта з виробництва запальничок - фабрики Xinhai. Велика мережа регіональних представників та власних філій дозволяє компанії Fire Time гарантувати своїм комерційним партнерам якісну дистрибуцію, а також обслуговувати національні мережі і роздрібні точки навіть у найвіддаленіших куточках України.
Зміна бренду і прихід на український ринок компанії Fire Time дали можливість суттєво підвищити рівень якості продукції, що представляється, що підтверджують відповідні Сертифікати якості і Сертифікати відповідності високим світовим стандартам.

Наші переваги

Стабільність: планування поставок проводиться завчасно, виробництво на фабриці планується на рік вперед.

Інновації: постійне розширення асортименту, удосконалення моделей і розробка нових продуктів - наш коник!

Безпека: запальнички ТМ Major є найбезпечнішими запальничками в світі - це підтверджують отримані ТМ Major Сертифікати та Атестати.

Креативність: звичайну запальничку ми перетворюємо в полифункциональное пристрій! На нашому рахунку - створення запальничок з ліхтариками, арома-запальничок, а також випуск брендованих запальничок (спеціально для цієї мети була створена компанія Lion Design).